Prodej balonů

Cameron Balloons Používáme a nabízíme balony největšího světového výrobce – firmy Cameron Balloons. Tato firma vyrábí balóny, které jsou lety prověřené a byly odzkoušeny v těch nejextrémnějších podmínkách. Balony této značky dosáhly všech rekordů a obletěly svět. Na poslední oblety balonů Cameron Balloons v letech 2001 a 2003 navazuje letošní pokus Ruské posádky, která bude startovat z Austrálie.

https://youtu.be/sYRBObvA9A4 (video na YouTube: Fedor Konyukhov – let okolo světa)
http://www.cameronballoons.co.uk/news/new-round-the-world-adventure (stránka na webu: Fedor Konyukhov – let okolo světa)

Toto know–how je ukryto ve všech výrobcích, které si koupíte. Jsou jednoduše ovladatelné, spolehlivé a funkční. Funkčnost je testována během dlouhého procesu vývoje každého výrobku.
Jsme přesvědčeni o kvalitě balónů Cameron Balloons, kterou nám denně dokazují. Stojí za to si připlatit za spolehlivost a funkčnost. Balony také servisujeme (AMO) a zajišťujeme jejich letuschopnost (CAMO).
Zprostředkujeme nebo doporučíme i starší balon ze zahraničí pomocí rozsáhlé sítě dealerů Cameron Balloons.

Cameron Balloons Pokud ještě nejste pilotem nebo jste společnost, která nemá s ballooningem zkušenost, rádi poradíme. Naučíme Vás létat a radovat se z ballooningu nebo jím zaujmout své klienty.

Balón je velmi jednoduché létající zařízení, které přesto podléhá stejnému systému zachování letové způsobilosti, podobně jako Boeing. I v tomto Vám pomůžeme.

Cameron Balloons V úvodní stránce jsme naznačili, že balony patří mezi letadla a je na ně příslušným autoritami pohlíženo stejně. Systém bezpečnosti leteckého provozu vychází z vysokého standardu, který byl po generace vypracováván autoritami mnoha států Evropy a je v celé Evropské unii řízen Agenturou pro bezpečnost leteckého provozu EASA. Jejími členy je i Česká republika a na dodržování těchto standardů dohlíží z pověření Ministerstva dopravy Úřad pro civilní letectví ČR. Tím je zajištěno to, že v Portugalsku, v Německu, ve Slovinsku i u nás je stejný systém bezpečnosti a servisu balonů – na té nejvyšší možné úrovni. Za tuto bezpečnost si všichni platíme a dává nám jistotu, že se můžeme věnovat vzduchoplavbě bez obav. Jsme hrdi na to, že jsme součástí tohoto systému od roku 2010 s oprávněním od roku 2011.

Objednávky letů:
Telefon: +420 725 806 667
E-mail: info@balony-praha.cz

Historie a budoucnost Cameron Balloons

Historie Cameron Ballons 1971-1980 Historie Cameron Ballons 1981-1989 Historie Cameron Ballons 1990-1999 Historie Cameron Ballons 2000-2010 Historie Cameron Ballons 2011-2020 Cameron Ballons, součástky