Jednou z nejčastěji u nás poptávaných služeb je kromě reklamních a vyhlídkových letů balonem, firemní TEAMBUILDING (zážitkové vzdělávání s prožitkem, kde se týmy i jednotlivci snaží nalézt netradiční řešení, společně překonávají jednotlivé úkoly a výzvy, s cílem rozvíjet tvůrčí postupy, učit se z prožitků, stmelovat a osvěžovat vztahy).

Teambuilding aneb den plný nevšedních zážitků, relaxu sportu a nadšení…, už není jen neznámé cizí slovo na které slyší jen firmy, ale stále častěji jej používají i úřady, města, obce, školy, sportovní kluby… Nejčastěji právě firmy si stále více uvědomují udržení a rozvoj svých kvalitních zaměstnanců, potřeby udržovat a zvyšovat jejich pracovní výkon, včetně ochoty přinášet jak nové kreativní a konstruktivní myšlenky, tolik potřebné k růstu, tak sebereflexi k odstraňování negativních firemních procesů.

Balonové létání je oproti běžným teambuildingovým aktivitám jedinečné svým skutečným nádechem vzrušení, dobrodružství, romantiky, potřeby jak individuálního rozhodování, tak silné za jeden provaz táhnoucí týmové spolupráce. Účastníci si projdou jak neotřelým sportovním tréningem, tak si procvičí duševní i logickou připravenost v pozici jednotlivce i týmu.

U našeho teambuildingu, který Vám připravíme na míru, je balon, práce s ním, jak z pozice servisu, tak pilotáže (včetně základů meteorologie), základním prvkem Vašeho teambuildingového příběhu, který doplníme dalšími pro Vás na míru šitými pestrými outdoorovými aktivitami.

Nechte si od nás na míru připravit a užít si Váš společný firemní den, na který budete ještě dlouho společně s nadšením vzpomínat.

Zažijte pocit prvních vzduchoplavců z doby Jula Verna, staňte se opět na chvilku dětmi.

Zavolejte nám, připravíme Vám prima den :-).

Objednávky letů:
Telefon: +420 725 806 667
E-mail: info@balony-praha.cz