• Lety balonem provádíme na přání zákazníků po celé ČR i po světě již desítky let a naši piloti svou praxí patří v Evropě mezi nejzkušenější. Odbornost i praxi si kromě pravidelných vyhlídkových letů zvyšujeme na mezinárodních závodech, např. pohár Gordona Bennetta https://youtu.be/zXOWGbiforQhttps://www.facebook.com/dvafousaci/ nebo na www.dvafousaci.cz, a setkáních balonářů.
  • Pravidelně létáme i firemní reklamní balony na velkých společenských a kulturních akcích: https://youtu.be/PBnBOs2NO6w. Připravíme Vám a zrealizujeme reklamu na klíč, včetně nákupu a provozování balonu.
  • Za dobu našeho působení s námi letělo tisíce pasažérů, výborně známe českou krajinu i povětrnostní podmínky. Proto si nás často vybírají jak mnohé celebrity, firmy, reklamní agentury, cestovní kanceláře, tak pro natáčení a poradenství i televizní a filmové štáby (např. film Vratné lahve, magazín Víkend na TV Nova – pětidílný seriál – Dva fousáči v balónu a další.
    https://www.youtube.com/watch?v=wkEVG3qnhnE
    https://www.youtube.com/watch?v=Ng9BSZCWUYw
  • Radost, úcta, volnost, romantika, dobrodružství – pocity našich účastníků vyhlídkových letů balonem. Pocity, které s námi měli i Petr Novotný (který stal pilotem balonu), Helena Vondráčková, Lenka Hatašová, Kateřina Kornová, Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová, Kardinál Vlk, Biskup Radkovský nebo Jan Svěrák